همکاری با سازمان

فروشگاه اینترنتی سویق مرسلین با محوریت رضایت هرچه‌ بیشتر مشتریان کلان خود، زیر ساخت‌ هایی جهت پاسخگویی فراگیر به نیازهای بازار در حوزه‌ همکاری‌ با سازمان ها ایجاد نموده است. ابزارهایی از جمله کارت هدیه و کد تخفیف سویق مرسلین، امکان خرید عمده با بهترین قیمت و ناوگان توزیع در سراسر ایران، نمونه‌ای از خدمات ارزش‌ افزوده‌ سویق مرسلین به کلیه سازمان‌ های خصوصی و دولتی در راستای همراهی هرچه‌ بیشتر است.

 

کارت هدیه:

خرید هدیه برای پرسنل، مشتریان، دوستان و… همواره یکی از دغدغه‌های افراد و سازمان‌ ها بوده است.

سویق مرسلین با ارائه‌ کارت‌ های هدیه با کاربری آسان و فراهم‌ آوردن امکان انتخاب انواع کالاها، ابزاری نوین را در راستای ارائه‌ تسهیلات ویژه‌ همکاری به‌ کار گرفته است.

کد تخفیف:

برخی سازمان‌ ها قصد دارند با اعمال شروطی از جمله تاریخ انقضای مشخص و امکان خرید گروهی خاص از کالاها، اقدام به ارائه‌ اعتبار خرید به کاربران مورد نظر خود نمایند، سویق مرسلین در این راستا با ارائه‌ کد تخفیف با شروط مورد نظر سازمان‌ ها آماده‌ همکاری خواهد بود.

خرید عمده:

ضمانت اصالت و معتبر بودن کالا، پاسخگوئی به موقع، بستر شفاف، ارائه‌ بهترین قیمت ها، امتیازات اختصاصی ویژه‌ همکاری‌ های مداوم و… می‌تواند زمینه‌ سازی مناسب جهت خریدهای عمده‌ اقلام و نیز خریدهای گروهی کاربران سازمان‌ ها از سویق مرسلین باشد.

ارسال کالا به سراسر ایران:

سیستم انبارداری و توزیع فراگیر در سراسر کشور، خدمت ارزش‌ آفرین دیگری از سویق مرسلین است که امکان همکاری با سازمان‌ ها و ارگان های دولتی و خصوصی جهت تهیه و ارسال انواع سویق را میسر ساخته است.

شما می‌ توانید برای آگاهی بیشتر از نحوه‌ همکاری‌ های سازمانی با نشانی ایمیل Info@Savighmorsalin.Com مکاتبه فرمایید.
جهت ثبت درخواست خود در خصوص همکاری سازمانی نیز می توانید نسبت به تکمیل اطلاعات زیر اقدام فرمایید.

برگشت به بالا
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.